Hakkımızda

TUĞÇE EMLAK Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık Alım-Satım İnş.Taah. Dahili Tic. Tele – fax + 90 322 363 12 20 + 90 322 341 42 43 Merkez Şubesiyle Hizmetinizdedir

Emlak sektörü içerisinde 1988`den bu yana faaliyette bulunmaktayız. Emlak Sektörüne ilk girişimizi; Tarla alıp, imarlı-ifrazlı-müstakil tapulu yerleşim alanları oluşturulacak arsalar üretmek olarak tanımlayabiliriz. Adana`nın değişik bakir alanlarında ve yerleşim alanları içerisinde, nezih, imarlı bir yapılaşma sağlamak adına küçüklü-büyüklü, imarlı, müstakil işyeri, mesken, orta yoğunluklu arsalar üreterek özellikle Memur ve İşçi bütçesine hitap edebilecek fiyatlarla uzun vadeli, eşit taksitli olarak satmış olduğumuz arsalar günümüzde yerleşim alanları olarak kullanılmakta,kimi mahalle, kimi belde olarak ve her türlü belediye hizmetleri almaktadır. Konjoktür gereği yaşanan değişimler içerisinde, arsa üretmenin yanında, hazır arsalar alıp satmak, ekspertizlik hizmetleri vermek, yatırımcı için en önemli olan fizibilite raporları hazırlamak, depo, işyeri, villa, bina alım satım işine girmek, aracılık (komisyonculuk), taahhüt işleri yapmak görevlerimiz arasına girdirilmiştir.

Müşterilerimizi seviyor, görüş ve önerilerine değer veriyoruz. Memnun olduğunuz ve geliştirmemiz gerektiğini düşündüğünüz noktaları iletmek üzere Bize Ulaşın sayfamızı ziyaret edin.